de+49 (0) 69 8090 6210

Kurban umut vermek için fedakarlık yapmaktır.

Önemli Not!

Sevgili Dostlar,

zaman hızla akıyor ve birkaç gün sonra Kurban bayramı kapımızı çalacak. Bu seneki Kurban bağışınıza her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyoruz, zira kuraklıklar ve Ukrayna’daki savaş sebebiyle bütün dünyada özellikle de Afrika’da gıda temini konusunda ciddi sıkıntılar yaşanıyor.

Önemli Not!

Bu sene Kurban bayramı haftasonuna denk geliyor. Bağış bilgilerinizin sorunsuz bir şekilde elimize ulaşabilmesi için sizden bir isteğimiz olacak. 06 Temmuz Çarşamba gününden itibaren kendi banka hesabınızdan doğrudan yaptığınız havaleler için havale belgesini info@timetohelp.eu adresimize mail yolu ile göndermenizi rica ediyoruz. Ancak bu şekilde bağış yaptığınızı görebilir ve Kurbanınızı ulaşması gereken yerlere ulaştırabiliriz. Eğer bağışınızı www.timetohelp.eu adresindeki sayfamız üzerinden yaparsanız bütün bilgiler zaten bize ulaştığı için havale belgesi göndermenize gerek kalmayacaktır.

Bu zor zamanlarda ihtiyaç sahiplerine el uzatabilmemiz için bizi destekleyen herkese şimdiden en içten şükranlarımızı sunuyoruz.

 Küçük bir bağış

muhtaç insanlara büyük bir umut olacaktır.

Saygılarımla


Cengiz Bayram
Time to Help e.V. Genel Müdürü

Verwandte Beiträge