de+49 (0) 69 8090 6210

Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Sevgili Dostlar,

2022 yılı itibariyle, iklim değişikliği ve savaşın sonuçları nedeniyle birçok ailenin geçim kaynağı tehdit altında ve yardıma bağlı olarak hayat sürdürmekteler. „Umut olmak için fedakarlık“ bu yılki Kurban kampanyasının sloganıydı. Gıda temininin çok pahalı ve yakıt fiyatlarının çok yüksek olduğu böyle bir zaman diliminde, bağışlarımız gerçekten de bazılarımız için bir fedakarlık olmuş olabilir. Ancak şu anda bu kurban bağışları ile yaklaşık 108.000 aileyi destekleyenler tam da bunu yapmış oluyorlar.

Kurban dağıtımı yaptığımız 16 ülkenin tamamında bu paketler ciddi bir sevinç ve umutla karşılanıyor. Bu yüzden tüm bağışçılara teşekkür etmek istiyoruz.

Bazıları için kurban dönemi, et yemek için tek imkan çünkü dünyanın birçok yerinde et lüks bir gıda maddesi. Oralarda, Kurban eti hayati besinlerin tedarik edilmesini sağlıyor. Bağışlarınız hayat kurtarıyor, çünkü mağdur aileler kendilerine yeterli gıda sağlamakta büyük zorluk çekiyorlar.

Bağışlarınız ve güveniniz için çok teşekkür ederiz.

Son olarak Müslüman bağışçılarımızın bayramını en içten dileklerimizle tebrik etmek istiyoruz. Size ve ailenize hayırlı bayramlar dileriz.

Herşey gönlünüzce olsun!

Saygılarımla


Cengiz Bayram
Time to Help e.V. Genel Müdürü

Verwandte Beiträge