de+49 (0) 69 8090 6210

Bağışınız özellikle şimdi çok önemli!

Muhterem Bağışçımız, 

dünyanın dört bir yanındaki Müslümanlar için geçtiğimiz Pazartesi günü özel bir gündü. Bizi oniki ayın Sultanı olan Ramazan ayına götüren mübarek üç ayların başlangıcıydı. Aynı zamanda içinde bulunduğumuz bu gece ise Regaib kandili, yani dilek gecesidir. Bu vesileyle Time to Help adına tüm bağışçılarımızın üç aylarını ve mübarek kandilini kutluyorum! 

İslam, üç aylarda sadece maneviyat için değil, aynı zamanda toplum için de birşeyler yapılmasını talep eder. Bu nedenle muhtaçlara yardım etmek bu aylarda özel bir anlam taşır ve İslami geleneklere göre özel bir önem verilir. Time to Help olarak önümüzdeki aylarda Zekat, Sadaka, İftar veya Fitre gibi dini bağışlarınızın ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında size yardımcı olmak istiyoruz. Yardım kampanyalarımız hakkında bilgi almak isterseniz yenilenen Ramazan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Ancak herhangi bir inançtan veya mezhepten bağımsız olarak ta şimdi bağış yapmak çok değerlidir. Çünkü muhtaçlara yardım etmenin tam zamanıdır. Örneğin Nijerya 2022 yılında Küresel Açlık Endeksi’nde son sıralarda yer almıştı. Bu yüzden Time to Help, her sene olduğu gibi yakın zamanda Nijerya’daki bazı köyleri sizin gönderdiğiniz gıda kolileriyle yeniden destekleyecek. Bağışlarınızı sahada en verimli ve en uygun maliyetli bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için uzun yıllardır yereldeki partner kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz. Aşağıda kampanyalarımızın insanları nasıl mutlu ettiğini birkaç örnek ile görebilirsiniz.

Tüm projelerimiz hakkında daha fazla bilgiyi ana sayfamızda bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz için, lütfen personelimizle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Bugüne kadar yaptığınız düzenli destekler için size tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Bağışlarınız olmasaydı, yardım projelerimizin hayata geçirilmesi mümkün olmazdı. 

Saygılarımla

Cengiz Bayram

Time to Help e.V. Genel Müdürü

Vorheriger BeitragNächster Beitrag

Verwandte Beiträge