de+49 (0) 69 8090 6210

Bağışta bulunmak Oruçla birlikte Ramazan ayına ait bir özelliktir.

Değerli bağışçımız,

Time to Help’te Ramazan ayı bizim için her daim özel bir zaman dilimi olmuştur. Bu yıl da yine herzaman olduğu gibi sizlerden sayısız bağış aldık. Şeffaflık bizim için önemlidir! Bu nedenle Ramazan kampanyasının sonuçlarını birkaç gün içinde ana sayfamızda görebileceksiniz. Ancak şimdiden şunu söyleyebilirimki bu yıl bağış yapma konusundaki gayretiniz bizi özellikle memnun etti. Çünkü birçoğunuz daha kısa bir süre önce Türkiye-Suriye sınırında meydana gelen deprem felaketi için cömertçe bağışta bulunmuştunuz.

Sayenizde bu yıl da topladığımız bağışları Afrika’nin farklı cografyalarındaki muhtaç insanlara gıda yardımı yapmak için kullanabildik. Bağışları gıda kolileri şeklinde yereldeki partnerlerimizle birlikte Nijerya, Gana, Burkina Faso, Uganda, Orta Afrika Cumhuriyeti ve Yemen’de acil ihtiyacı olan insanlara dağıttık. Ayrıca Yunanistan’daki muhacirler kardeşlerimizi de unutmadık. Sizlerin de bildiği gibi, pek çok muhacir kardeşimiz hala ilk olarak Yunanistan’a ulaşıyor. Bu nedenle orada da yardıma duyulan ihtiyaç çok büyüktü.

Bütün bu yardımları yapabilmemiz ancak sizin desteğinizle mümkündü. Bu yüzden size tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum!

Ramazan kampanyamızın sona ermesinin ardından Mayıs ayında su kuyularının inşasına odaklanacağız. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, sosyal medya kanallarımızdan sizlere nerelerde aktif olduğumuzu ve su kuyusu inşasının mağdur insanların hayatını nasıl değiştirdiğini anlatacağız. Bu nedenle, henüz yapmadıysanız sizi Facebook, Instagram ve Twitter’daki sosyal medya kanallarımıza abone olmaya davet ediyorum!

Saygılarımla

Cengiz Bayram

Yardım etmenin şimdi tam zamanı.

Verwandte Beiträge