de+49 (0) 69 8090 6210

2023’teki Destekleriniz İçin Teşekkürler!

Değerli Bağışçılarımız,

Bir yılı daha geride bıraktık. Bu yıl da bir kez daha bize olan güveninizi gösterdiniz ve biz de sayenizde elde ettiğimiz başarıları sizinle paylaşmak istedik.

İşte elde ettiğimiz başarılar rakamlarla

• 2023 boyunca 20 ülkede 160.000’den fazla gıda paketi dağıtarak yaklaşık 800.000 kişiye gıda yardımı ulaştırdık.

• 167 su kuyusu açarak binlerce insanın temiz ve güvenli içme suyuna erişimini sağladık.

• 600 katarakt ameliyatını tamamen finanse ettik ve diğer ortaklarla işbirliği içinde gerçekleştirilen 1.000 ameliyatı kısmen destekledik.

• Türkiye ve Fas’taki depremlerin ardından çadırlar, battaniyeler ve gıda malzemeleriyle birlikte acil yardım sağladık.

• Yunanistan’daki yüzlerce mülteci ailesinin bir yıl boyunca geçimini güvence altına aldık.

• Türkiye başta olmak üzere diğer birçok ülkeden gelen yüzlerce mülteci öğrenciye Almanya’daki okul yurtlarında konaklama imkanı sağladık.

• Almanya genelindeki 20’den fazla şehirdeki Tafel (Gıda bankaları) çalışmalarına destek vererek binlerce aileye gıda yardımı sağladık.

Destekleriniz İçin Teşekkür Ediyoruz!

Çalışmalarımızı sürdürebilmemiz sizin cömert bağışlarınız sayesinde mümkün oldu. Ekonomik zorlukların birçoğumuz için devam ettiği bu dönemde, 2023’te bize gösterdiğiniz destek için minnettarız.

Yardımlarınız Hayatları Değiştiriyor!

Bu nedenle sizinle birlikte neler başarabileceğimizi göstermek istedik. Muhtaç insanlara yardımcı olmak için önümüzdeki yıl da sizlerin desteğine ihtiyacımız olacak. O zamana kadar bu tatil sezonunda sevdiklerinizle birlikte güzel günler geçirmenizi ve yeni yıla harika bir başlangıç yapmanızı içtenlikle dileriz.

 

Saygılarımla,

Cengiz Bayram

Genel Müdür

Verwandte Beiträge