de+49 (0) 69 8090 6210

Kurban bağışlarınız 19 ülkede 140.000 aileye ulaştı

Değerli Dostlar,

Time to Help, bağışlarınız konusunda 17 yıldır güvenilir bir ortağınız olmuştur. Geçtiğimiz ay bizi bu güveninizle bir kez daha ödüllendirdiniz. Ve gönderdiğiniz bağışlarınız sayesinde bu yıl da 19 Afrika ve Asya ülkesinde 700.000 kişiyi kurban yardımlarıyla destekleyebildik.

Bunun için sizlere teşekkür etmek isterim. Çünkü dünyada yaşanan olumsuz gelişmeler karşısında bağışlarınızın her geçen yıl daha da önem kazandığının farkındayız. İklim krizi, kuraklık ve Rusya’nın Ukrayna’daki savaşı gibi silahlı çatışmalar giderek daha fazla insanın gıda tedarikini tehdit ediyor. O insanlar sizin desteğinize muhtaç. Bağışlarınızla, kendi ihtiyaçlarını kısmen ya da hiç karşılayamayan acil durumdaki insanlara yardımcı olabiliriz. İşte bu yüzden tekrar ifade etmek isterim ki bağışlarınızla farklılık oluşturmaktasınız.

İster bir aileye gıda yardımı yapmış olun, ister bir su kuyusu inşa etmiş olun. Uzun yıllardır bizi tercih etmiş olmanız büyük bir güven göstergesidir. Bu güven, özellikle dini nitelik taşıyan tüm bağışlar için de geçerlidir. Çünkü burada çifte sorumluluğumuz bulunmaktadır: Bağışları sadece çok sayıda ülkede mümkün olduğunca verimli ve amaca uygun bir şekilde kullanmak zorunda değiliz. Aynı zamanda, bağış yapma amacınızı yerine getirmek için tüm dini kurallara uyulmasını da sağlamak zorundayız. Beklentilerinizi karşılayabilmek için her gün büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

Lütfen şunu hatırlatmama müsade edin; bize olan desteğiniz kadar güçlü olabiliriz. Bu nedenle sizleri, dünyanın içinde bulunduğu zor durumu gözardı etmeyerek bizleri devam destekleniz konusunda teşvik etmek istiyorum. Sloganımızda da belirttiğimiz gibi, şimdi yardım etmenin tam zamanıdır.

Desteğiniz için çok teşekkür eder en iyi dileklerimi sunarım!

Saygılarımla

Cengiz Bayram
Time to Help e.V. Genel Müdürü

Verwandte Beiträge